Digital

War of the Roses: Kingmaker

Pegi

Cena: 59.90 zł 69.90 zł

lub 600 Punktów G4L

Oszczędzasz 15%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

War of the Roses jest trzecioosobową grą akcji przygotowaną z myślą o trybie wieloosobowym. Jednocześnie w zabawie może brać udział nawet 64 graczy w trybach Team Deathmatch lub Conquest i wielu innych wariantach rozgrywki. Bitwy toczą się w siedmiu zróżnicowanych lokacjach, powstałych w oparciu o historyczne strefy wojenne.

War of the Roses to produkcja przenosząca graczy w realia średniowiecza, a konkretniej do XV-wiecznej Anglii. Fabuła traktuje o konflikcie dwóch rywalizujących ze sobą oddziałów królewskiego rodu Plantagenetów - możemy opowiedzieć się po stronie rodu Lancasterów (czerwoni) lub Yorków (biali).

War of the Roses umożliwia rozprawienie się z wrogiem na wiele różnych sposobów. Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad trzydzieści autentycznych broni, w tym miecze i topory bojowe, więc mamy tu walkę wręcz, jak również długie łuki, zatem pokonamy lub co najmniej ranimy przeciwnika z dystansu.

War of the Roses oferuje ponad 30 stylów walki, które można dostosowywać wedle własnych preferencji, tworząc unikatowe postacie. Odblokowujemy je, podobnie zresztą jak i różnego rodzaju pancerze i inne elementy ekwipunku, zdobywając punkty doświadczenia i awansując na kolejne poziomy.

War of the Roses: Kingmaker to złota edycja gry, w skład której wchodzą dwa dodatkowe tryby rozgrywki, Assault oraz Assault Castle, jak również nowe rodzaje uzbrojenia.

Rozwiń opis

Tab 4