Digital

Nintendo Switch Online - 365 dni

Pegi

Cena: 80.00 zł

lub 800 Punktów G4L

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Kod cyfrowy z dostawą na adres e-mail dodaje do konta 365 dni subskrypcji Nintendo Switch Online. Do wykorzystania wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Usługa internetowa Nintendo Switch Online oferuje swoim użytkownikom dostęp do gier online, tworzenie kopii zapasowych w chmurze na kompatybilne tytuły oraz Nintendo Entertainment System - Nintendo Switch Online, rosnący wybór klasycznych gier NES, które można teraz grać online.

Dostępne są również specjalne oferty i aplikacja online Nintendo Switch na smartfony i tablety, dzięki której zabawa w Internecie z odpowiednimi grami jest jeszcze łatwiejsza i bardziej porywająca.

Na starcie dostępne 20 klasycznych gier NES do grania, w tym Super Mario Bros 3, The Legend of Zelda, Hokej na lodzie i wiele innych. Nowe gry NES będą dodawane regularnie.

- Członkostwo na pojedynczym koncie przez 365 dni.
- Gra online: Połącz siły ze swoimi przyjaciółmi i rywalizuj z rywalami z całego świata o tytuły Nintendo Switch obsługujące tę funkcję, w tym Mario Kart 8 Deluxe i Splatoon 2.
- Nintendo Entertainment System - uzyskaj dostęp do Nintendo Switch Online w dowolnym miejscu i czasie, aby poszerzyć wybór klasyków NES i skorzystać z nowo dodanych funkcji online!
- Storage Data Cloud: Ta funkcja automatycznie i bezpiecznie przechowuje dane gry online. Pomoże Ci to w łatwy sposób odzyskać dane gry, jeśli zgubisz konsolę Nintendo Switch lub w końcu użyjesz innej konsoli. Uwaga: ta funkcja nie jest obsługiwana przez żadne oprogramowanie.
- Aplikacja na smartfona: korzystaj z aplikacji Smartphone na smartfony Nintendo Switch, aby komunikować się ze znajomymi za pośrednictwem czatu głosowego i korzystać ze specjalnych funkcji kompatybilnych tytułów Nintendo Switch. Z usługi tej mogą korzystać wyłącznie użytkownicy mający co najmniej 13 lat i posiadający konto Nintendo.
- Ekskluzywne oferty: Członkowie mogą spodziewać się ekskluzywnych ofert, w tym specjalnych produktów dostępnych tylko dla członków Nintendo Switch Online

Wydano przez Nintendo of Europe GmbH. ©2018 Nintendo Co., Ltd. Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy (brak możliwości wystawienia FV).

 

Rozwiń opis

Tab 4