Digital

Cities: Skylines - Edycja Deluxe

Pegi

Cena: 79.90 zł 129.90 zł

lub 800 Punktów G4L

Oszczędzasz 39%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 63.90 zł

 

 

 

Edycja Deluxe zawiera grę Cities: Skylines oraz dodatki:

zestaw słynnych budowli

cyfrowy soundtrack

cyfrowy artbook

Cities: Skylines to strategia ekonomiczna twórców Cities in Motion. Studio Colossal Order ponownie serwuje graczom symulator zarządzania miastem, ale w znacznie rozbudowanej wersji, co oznacza, że nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zbudowania sieci transportowej w wirtualnej metropolii.

Zadanie w Cities: Skylines polega na zaprojektowaniu własnego miasta od podstaw. Jako burmistrz musimy zaspokajać podstawowe potrzeby mieszkańców, oferując im przede wszystkim dostęp do energii elektrycznej, wody, opieki zdrowotnej i edukacji. Reakcje mieszkańców są natychmiastowe – każda decyzja ma swoje konsekwencje, więc należy zarządzać metropolią tak, by wypełniać poszczególne cele misji.

Cities: Skylines zawiera niezwykle zaawansowaną symulację ruchu ulicznego, bazującą na doświadczeniach, jakie udało się twórcom pozyskać w trakcie pracy nad serią Cities in Motion. Autorzy zaimplementowali również aspekt ekonomiczny. Sukcesywnie na nasze konto wpływają pieniądze podatników, którymi musimy umiejętnie dysponować, by rozbudowywać miasto.

Warto wspomnieć, że Cities: Skylines wspiera modyfikacje. Gracze mogą tworzyć nową zawartość i poprawiać już istniejące mapy, a następnie dzielić się swoimi poziomami z całym światem za pośrednictwem Steama. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by pobrać projekty innych sympatyków gier strategicznych i cieszyć się nimi podczas rozgrywki.

Rozwiń opis

Minimalne:
OS: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670, 512 MB
DirectX: 9.0c
HDD: 4 GB
Połączenie z Internetem

Zalecane:
OS: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-3470, 3.20GHz / AMD FX-6300, 3.5Ghz
RAM: 6 GB
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB / AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: 11
HDD: 4 GB

Tab 4