Digital

Blackguards 2

Pegi

Cena: 79.90 zł 99.90 zł

lub 800 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 79.90 zł

Podobnie jak część pierwsza, Blackguards 2 również będzie strategiczną grą RPG skupiającą się na turowych bitwach z grupą łotrów w roli antybohaterów. Co więcej, powrócą niektórzy protagoniści pierwszej gry – niestety od wydarzeń z pierwszej odsłony życie nie traktowało ich zbyt dobrze. Krasnolud Naurim, na przykład, spoczął na laurach jako gladiator, który pokonał Dziewięć Hord. Wykorzystał popularność do prowadzenia szemranych interesów i dzikiego imprezowania, przez co urósł mu niezbyt przydatny w boju brzuszek, a to doprowadziło do odłożenia na bok topora i porzucenia dawnej grupy.

Czarodziej Zurbaran miał jeszcze mniej szczęścia. Byłego niewolnika, który zdołał wcześniej uciec, odnalazła jego pani. Związała go, upokorzyła i sprzedała za symboliczną sztukę miedzi. Takate natomiast wrócił do leśnego ludu i organizuje własne walki gladiatorów, zmuszając ludzi do walki o przetrwanie, tak jak niegdyś zmuszano do tego jego samego. Uważa, że po pokonaniu Dziewięciu Hord nie może liczyć na żadne nowe wyzwania, a wysyłanie innych na śmierć stanowi jedynie bezbarwną rozrywkę.

Mimo to sława, którą zawdzięczają pokonaniu Dziewięciu Hord, nie przemija – przynajmniej w przypadku trzech ocalałych, gdyż reszta drużyny poległa. Poszukuje ich Cassia, główna protagonistka Blackguards 2, której celem jest zasiąść za wszelką cenę na Rekinim Tronie, choćby na jeden dzień. W drużynie widzi potężnych wojowników, potrzebnych do spełnienia tego planu, nawet jeśli nie są już tym, kim byli dawniej. Naurim stał się gruby i leniwy, ale bardziej przebiegły, Zurbaran stracił pewność siebie, a Takate – instynkt mordercy.

Rozwiń opis

Minimalne:
OS: Windows XP 32 Bit
Processor: 2 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8600 / GT, ATI Radeon HD 2600 XT
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 12 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Zalecane:
OS: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 (32/64 bits versions)
Processor: 2.4 GHz Quad Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 275, ATI Radeon 4770 Series or higher
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 12 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Tab 4