PS4

Matterfall

Pegi

Cena: 78.90 zł 99.90 zł

lub 790 Punktów G4L

Oszczędzasz 21%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Przenieś się do pionowych miast dalekiej przyszłości, aby walczyć o kontrolę nad tajemniczą „smart matter” (inteligentną materią), która zalewa Twój świat i daje początek hordom zainfekowanych wrogów. Użyj swojej zręczności w powietrzu, by za pomocą niewiarygodnych skoków i ślizgów przedrzeć się przez nieustępliwe fale wrogów. Używaj całego arsenału broni, aby pokonać wrogów i manipulować otaczającą Cię inteligentną materią. Pozwoli Ci to na korzystanie z każdego środowiska w epickich lokalizacjach, w tym Domed City (Miasto pod Kopułą), Alien Ruins (Obce Ruiny) i The Space Elevator (Kosmiczna Winda). MATTERFALL pojawi się wyłącznie na PS4 — prosto od Housemarque, twórców gier RESOGUN, Super Stardust: Delta i Dead Nation.

- Wystrzałowe połączenie platformówki i strzelanki – czy uda cię się okiełznać tajemniczą materię, która sieje spustoszenie w mieście?
- Zostań mistrzem akrobacji: skacz, rób wślizgi, zawisaj w powietrzu w strefach pozbawionych grawitacji i strzelaj.
- Walcz z przeciwnikami skażonymi niebezpieczną czerwoną materią i manipuluj niebieską materią tak, by zmieniać otoczenie i zyskać przewagę.
- Doskonal swe umiejętności i zdobywając coraz wyższe noty, pnij się na w górę rankingu, wyprzedzając znajomych i innych graczy w trybie rywalizacji online.

Rozwiń opis

Tab 4