Digital

The Book of Unwritten Tales - Complete Edition

Pegi

Cena: 49.90 zł 119.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 59%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

The Book of Unwritten Tales: Digital Deluxe - wersja cyfrowa - zawartość:

  1. gra The Book of Unwritten Tales
  2. książeczka na temat kulisów powstawania gry
  3. wideo na temat tworzenia postaci
  4. ścieżka dźwiękowa w formacie MP3

Uwaga! Wszystkie dodatki z The Book of Unwritten Tales: Digital Deluxe znajdują się w: Program files -> Steam -> Steamapps -> Common -> The Book of Unwritten Tales -> Digital Extras

The Book of Unwritten Tales to gra przygodowa wykorzystująca interfejs point and click autorstwa niemieckiego studia KING Art Games, mającego na swoim koncie Simon the Sorcerer 4 czy też The Black Mirror 2.

Akcja The Book of Unwritten Tales toczy się w baśniowym świecie Aventasii, gdzie od dawien dawna trwa wojna, w której dwie strony konfliktu, czyli Armia Cieni i Alianci, rywalizują pomiędzy sobą. W świecie tym znajduje się również tajemniczy, naładowany ogromną siłą artefakt, który zostaje odnaleziony przez Mortimera MacGuffina - sędziwego gremlina, archeologa. Jego posiadacz, jak głosi legenda, zostanie władcą świata, mającym wpływ na jego przeznaczenie. Czy agentom Armii Cieni uda się odbić przedmiot z rąk obecnego właściciela? Tak, pod warunkiem, że pokonają w walce elfkę Invadorę, człowieka Nathaniela oraz gnoma Wilbura, czyli siły Przymierza.

The Book of Unwritten Tales to nie tylko cztery postaci, ale także duży świat, w którym przyjdzie nam zmagać się ze 150 zagadkami logicznymi, zebrać 300 przedmiotów oraz porozmawiać z 40 postaciami niezależnymi. Wszystko to w bajecznych, trójwymiarowych lokacjach dostępnych w jakości Full HD. Twórcy przygotowali ponadto modele postaci 3D oraz realistycznie wyglądającą mimikę twarzy.

 

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles - Digital Deluxe - wersja cyfrowa - zawartość:

  1. gra The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles
  2. książka na temat kulis powstawania produkcji
  3. ścieżka dźwiękowa (12 utworów)
  4. wideo na temat kulis powstawania produkcji
  5. materiał na temat udźwiękowienia postaci w grze

Uwaga! Wszystkie dodatki z The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles - Digital Deluxe znajdują się w: Program files -> Steam -> Steamapps -> Common -> The Critter Chronicles -> Digital Extras

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles jest samodzielnym dodatkiem do The Book of Unwritten Tales –;; gry przygodowej typu point-and-click, osadzonej w fantastycznym świecie Aventazji. Produkcja jest adresowana zarówno do fanów podstawki, jak i tych, którzy sięgną po ten tytuł po raz pierwszy.

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles opowiada o tym, w jaki sposób Nathaniel Bonnet i jego kudłaty towarzysz, Critter, spotkali się po raz pierwszy. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy Nathaniel, uciekając przed polującą na niego Ma’;;Zaz, rozbija się w lodowej krainie, w pobliżu osady Critterów. Jeden ze stworków dołącza do Nathaniela i razem rozpoczynają poszukiwania tajemniczego kryształu.

W grze możemy wcielić się zarówno w Nathaniela, jaki i Crittera oraz przełączać się między nimi wedle własnego upodobania. Do dyspozycji mamy dwa poziomy trudności: normalny –;; taki jak w The Book of Unwritten Tales - oraz trudny, przeznaczony dla graczy zaznajomionych już z zasadami zabawy.

Zespół z KING Art zadbał o dwuwymiarowe tła wysokiej rozdzielczości, oświetlenie trójwymiarowych obiektów w czasie rzeczywistym, miękkie cienie i animacje twarzy i ust postaci. Gra The Book of Unwritten Tales: The Critter Chroniclesobsługuje monitory o rozdzielczości do 1920x1200, również szerokoekranowe.

Rozwiń opis

System: Windows XP/Vista/7
Procesor: Pentium 2 GHz (zalecany 3 GHz)
Pamięć operacyjna: 1 GB pod XP, 2 GB pod Vista/7 (zalecane 4 GB)
Dysk twardy: 6 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: 128 MB pamięci (zalecane 256 MB), kompatybilna z DirectX 9c, z obsługą PixelShader 2.0
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9c

Tab 4