Digital

Planet Coaster

Pegi

Cena: 49.90 zł 159.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 65%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Planet Coaster - przybyła przyszłość gier symulacyjnych parków rozrywki! Zaskocz, natchnij rozkoszą i niesamowitym dreszczem tłumy, budując imperium wesołych miasteczek - pozwól swojej wyobraźni szaleć i podziel się swoim sukcesem ze światem.

- Konstrukcja: Planet Coaster z każdego zrobi projektanta. Kładź ścieżki, buduj dekoracje, dostosuj trasy atrakcji i spraw, aby wszystko w Twoim parku było wyjątkowe dzięki konstrukcji "po kawałku" i ponad tysiącu niepowtarzalnych elementów budowlanych.
- Kształtowanie pejzażu: Baw się naturą i zmieniaj kształt ziemi pod twoimi stopami. Kształtuj krajobraz, podnoś góry, twórz jeziora, kop jaskinie, a nawet buduj wyspy na niebie, a następnie stwórz podwaliny pod swój park rozrywki.
- Pełna autentyczność: Odtworz swoje ulubione przejażdżki lub zostaw prawdziwy świat przed bramą wejściową do Twojego własnego parku rozrywki.
- Symulacja ewoluowała: Najgłębsza symulacja parku w historii gier nagradza twoje umiejętności i sprawia, że ​​zarządzanie staje się przyjemnością. Kontroluj każdy aspekt doświadczenia swoich gości i obserwuj jak świat w Planet Coaster reaguje na twoje wybory w mgnieniu oka.
- Żyjący świat: Każdy gość parku to ekspresyjna osoba, która myśli, czuje i odkrywa twój park zgodnie z własnymi zainteresowaniami i pragnieniami. Goście wspólnie w Planet Coaster powiedzą Ci od razu, jak dobrze działa twój park.
- Zarządzanie parkami: Sprawdź swoje umiejętności w kampanii twórczych scenariuszy lub po prostu buduj dla zabawy i ulepszaj swoje parki, aby zaskoczyć swoich gości.

Rozwiń opis

Tab 4