Digital

XCOM 2

Pegi

Cena: 154.90 zł 199.90 zł

lub 1550 Punktów G4L

Oszczędzasz 22%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 159.80 zł

Sequel pozytywnie ocenionej przez krytyków gry XCOM: Enemy Unknown wprowadza kompletnie nowy porządek świata, gdzie obcy rządzą Ziemią, a XCOM musi walczyć, by uratować ludzkość.

2K i Firaxis Games ogłosiły dziś, że XCOM 2, sequel Gry Roku i strategii, która zdobyła wiele nagród: XCOM®: Enemy Unknown, jest w fazie produkcji na komputery osobiste z systemem Windows. Tworzone przez studio Firaxis Games, XCOM 2 przenosi graczy 20 lat w przyszłość, w której ludzkość przegrała wojnę z obcymi, którzy ustanowili nowy porządek świata. Tajna organizacja paramilitarna, znana jako XCOM, została zapomniana, a teraz musi uderzyć ponownie, by odzyskać kontrolę nad Ziemią i uwolnić ludzi spod jarzma kosmitów. Premiera XCOM 2 została zaplanowana na listopad 2015 roku. Gra pojawi się również na komputery Mac i systemy Linux dzięki Feral Interactive.

XCOM 2 role się odwróciły i to XCOM stał się najeźdźcą. Borykają się z problemem ściśle ograniczonych surowców i przez cały czas muszą unikać zagrożenia ze strony kosmitów, dzięki swojej nowej mobilnej bazie. Gracze będą musieli połączyć siłę ognia i skryte działania, by pomóc XCOM rekrutować żołnierzy i tworzyć siatkę ruchu oporu, starając się równocześnie ujawnić złe zamiary kosmitów i uratować ludzkość. XCOM 2 wprowadzi nowe rozwiązania w rozgrywce, takie jak generowane poziomy, dzięki czemu każda rozgrywka będzie unikalnym doświadczeniem dla gracza, a także dużo głębsze wsparcie dla modów. Co więcej, XCOM 2 zaoferuje jeszcze większy wachlarz zawartości, w tym pięć uaktualnionych klas żołnierzy, więcej możliwości modyfikowania swoich jednostek, więcej typów kosmitów i wrogów, ulepszona walka taktyczna i wiele innych.

Rozwiń opis

OS: Windows® 7, 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz / AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: 1GB ATI Radeon HD 5770 / 1GB NVIDIA GeForce GTX 460
DirectX 11
HDD: 45 GB

Tab 4