Digital

Assassin's Creed Chronicles: China

Pegi

Wyprzedaż -76%

do końca

Cena: 9.90 zł 39.90 zł

lub 100 Punktów G4L

Oszczędzasz 76%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Assassin's Creed Chronicles to seria platformowych gier akcji przygotowanych przez Climax Studios we współpracy z firmą Ubisoft. W kolejnych częściach gracze mają okazję trafić do różnych okresów historycznych, by poznać losy legendarnych asasynów, szukających odkupienia, odwetu i zemsty.

Pierwsza odsłona cyklu Assassin's Creed Chronicles umożliwia przeniesienie się do Chin, do 1526 roku, w którym dynastia Ming chyli się ku upadkowi. Główną bohaterką Assassins Creed Chronicles: China jest świetnie wyszkolona asasynka, Shao Jun, która zamierza przywrócić dawną potęgę chińskiego bractwa, wykorzystując zdolności, jakich nauczyła się od samego mistrza, Ezio Auditore.

Assassin's Creed Chronicles: China to gra, w której nie zabraknie bezpośrednich starć z przeciwnikami, zabijania wrogów z ukrycia czy też eksploracji przy wykorzystaniu techniki parkouru. Co ciekawe, zwiedzanie jest możliwe na trzech różnych płaszczyznach. Przemieszczenia się między nimi odbywa się wyjątkowo płynnie i pozwala odkryć liczne sekrety i dodatkowe przejścia.

Shao Jun może zwabić strażników gwizdkiem lub też przebrać się, by wtopić się w tłum i niepostrzeżenie zlikwidować cel za pomocą potężnego miecza Kian lub przy użyciu wschodnich sztuk walki lub ostrza ukrytego w bucie. Po wykonaniu zadania protagonistka musi uciec z miejsca. Może skorzystać z dowolnej ścieżki, bowiem gra oferuje tyle samo wolności, co inne gry z serii Assassins Creed.

Assassin's Creed Chronicles: China oferuje widok z perspektywy kamery bocznej i oprawę graficzną, która stanowi połączenie drugiego i trzeciego wymiaru. Podczas rozgrywki gracze będą mogli eksplorować całe Chiny, a na swojej drodze spotkają charakterystyczne budowle. Zwiedzą dachy Zakazanego Miasta, dotrą do Wielkiego Muru i zatrzymają się, by podziwiać XVI-wieczne malowidła.

Rozwiń opis

Tab 4