Digital

King's Bounty II

Pegi

Cena: 69.90 zł 219.90 zł

lub 700 Punktów G4L

Oszczędzasz 60%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Ciemność nastała w świecie Nostrii. Spiski, sabotaż i nekromancja rzucają cień na krainę. Ale wybawca, ostatnia nadzieja królestwa, może już tu być, aby stanąć do walki i przywrócić pokój Nostrii!

King's Bounty II to długo oczekiwana kontynuacja legendarnej serii gier wideo, jednej z legendarnych przedstawicielek gatunku turowych gier RPG. Korzysta z tego dziedzictwa, przedstawiając zupełnie nową epicką opowieść, nowe frakcje, przeciwników, a także cechy rozgrywki, by zbudować Antarę – otwarty i niesamowity świat fantasy. Królestwa są w rozsypce, księstwa domagają się niepodległości, bandyci grasują na drogach, wszystkie zamorskie narody odrzuciły władzę króla, istoty zarazy czyhają na nieostrożnych, a nowi bohaterowie z przypadku okazują się być ostatnią nadzieją.

Są zdeterminowani, by zaprowadzić porządek w chaosie. Zagraj jako jeden z nich, rekrutując, rozwijając i rozkazując swej osobistej armii w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i walki o przetrwanie. Tocząc bój o własną przyszłość, staraj się przechytrzyć wroga w unikalnej walce turowej, podejmuj trudne decyzje i doświadczaj ekscytującej sagi na nowo.

- IMMERSYJNA I EPICKA FABUŁA SKUPIAJĄCA SIĘ NA POSTACIACH - Zagraj jako jeden z trójki głównych bohaterów, ratując i rozwijając swoją osobistą armię w podróży, w której ważne będą przywództwo, przetrwanie i poświęcenie. Każda podjęta decyzja ma głębokie i trwałe konsekwencje.
- OGROMNY, UNIKALNY ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary stoi otworem i czeka na eksplorację. Odkryj tajemne miejsca i niebezpiecznych wrogów – Antara jest domem tysięcy cudów i sekretów.
- SPERSONALIZOWANY ODDZIAŁ I WYPOSAŻENIE - Każdy oddział w armii ma swoje własne zestawy umiejętności i wygląd. Buduj armie złożone z różnych stworzeń, które będą walczyć u twego boku przez większość przygody.
- TAKTYCZNA GŁĘBIA NA POLU BITWY - Środowisko i teren są niezwykle ważne w King's Bounty II. Gracze napotkają różnorodne rodzaje terenu, mające bezpośredni wpływ na taktykę pola bitwy. Każda potyczka jest wyjątkowa na swój własny sposób.

Rozwiń opis

Tab 4