Digital

DiRT Rally

Pegi

Cena: 119.90 zł 179.90 zł

lub 1200 Punktów G4L

Oszczędzasz 33%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

DiRT Rally to gra wyścigowa stworzona przez Codemasters - studia specjalizującego się w gatunku wszelkiej maści samochodówek. Twórcy wydali grę, korzystając z opcji Wczesnego Dostępu, by tworzyć ją wraz ze społecznością fanów.

Gracze mogą wziąć udział w rajdach rozgrywanych zarówno za dnia, jak i nocą, na różnych nawierzchniach (asfalt, szuter, błotnista droga), w różnych warunkach pogodowych: deszczu, śniegu, mgle, w pochmurny dzień i w pełnym słońcu. Zróżnicowane lokacje i dziesiątki wymagających etapów przetestują zręczność, refleks i koncentrację każdego wirtualnego kierowcy, który weźmie udział w wyścigach.

Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie zachowania się samochodów na różnych nawierzchniach oraz o model zniszczeń i rosnący stopień zużycia pojazdów, których części wymieniane są błyskawicznie przez serwisantów w krótkich przerwach między kolejnymi etapami.

Wśród lokacji, jakie znalazły się w DiRT Rally, są: niemiecki Baumholder, Pikes Peak w USA, Powys w Walii, Monte Carlo w Monako i grecki Argolis. W grze możemy zasiąść za kierownicami kilkudziesięciu samochodów, wybrać pojedynczy etap lub wziąć udział w serii wyścigów, mierząc się z coraz bardziej wymagającymi rywalami. Gracze muszą też zarządzać drużyną, wybierając do czterech mechaników, ulepszać pojazdy i dostosowywać je do warunków na drodze. Samochody można wyposażyć w systemy wspomagania, takie jak np. kontrola trakcji czy ABS.

Rozwiń opis

Tab 4