Digital

MotoGP 14

Pegi

Cena: 44.90 zł 99.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 55%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 64.90 zł

MotoGP 14 to kolejna odsłona cyklu gier traktujących o wyścigach jednośladów przygotowana z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360. Za stworzenie tytułu odpowiada utalentowane studio Milestone, które ma w dorobku poprzednie części serii.

MotoGP 14 jest w pełni licencjonowanym tytułem, umożliwiającym wzięcie udziału w zawodach MotoGP z sezonu 2014, podczas których będziemy mogli wcielić się w ponad stu motocyklistów i ścigać się po osiemnastu zróżnicowanych torach oficjalnymi maszynami ze wszystkich klas. Poza rozbudowanym trybem kariery gra oddaje do naszej dyspozycji także pełnoprawny multiplayer, w którym rywalizujemy z graczami z całego świata.

MotoGP 14 wprowadza szereg nowości i usprawnień w zakresie silnika graficznego (poprawione tekstury, nowe efekty świetlne obliczane w czasie rzeczywistym), funkcji społecznościowych, interfejsu użytkownika i sztucznej inteligencji. Autorzy przygotowali także nowy silnik dźwięku, dzięki któremu gra jest jeszcze bardziej realistyczna.

Rozwiń opis

Tab 4