Digital

Need for Speed: Most Wanted

Pegi

Cena: 44.90 zł 59.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 44.90 zł

Otwarty świat, emocjonujący tryb zabawy dla jednego gracza, rozbudowana rozgrywka wieloosobowa - miliony fanów pokochały oryginalną grę Need for Speed Most Wanted, uznawaną po dziś dzień za jedną z najlepszych odsłon najpopularniejszej serii wyścigowej wszech czasów. Już 1 listopada 2012 r. gracze otrzymają możliwość ponownej rywalizacji o tytuł najlepszego i najbardziej poszukiwanego kierowcy. Wszystko za sprawą remake’u Most Wanted, powstającego w brytyjskim studiu Criterion Games, odpowiedzialnym m.in. za stworzenie przebojowego cyklu Burnout. 

By zyskać status najbardziej poszukiwanego, musisz przechytrzyć policję i zostawić swoich rywali daleko w tyle. Bezlitosne gliny zrobią wszystko, by cię zatrzymać. Będziesz zmuszony podejmować istotne decyzje w ułamkach sekund. Otwarty świat gry pozwoli ci odszukać bezpieczne kryjówki, wykonywać efektowne skoki i zdobywać nowe samochody. Dzięki nim konkurencja zostanie w tyle. 

Tak jak w innych produkcjach Criterion Games najważniejszy będziesz ty i twoi przyjaciele. Dzięki koncepcji otwartego świata, wyeliminowaniu menu i lobby, będziecie mogli od razu rzucić się w wir walki i rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym mistrzem kierownicy. Tryb dla wielu graczy oferuje wiele ciekawych wyzwań. Rywale zrobią wszystko co w ich mocy byś nie był na topie, ale najbardziej poszukiwany w świecie Need for Speed może być tylko jeden! 

  • Otwarty świat – zgub policyjny pościg po swojemu. Skacz, jedź skrótami, przyczaj się w ukryciu lub zaprowadź ich tam, gdzie twój samochód uzyska przewagę. Wolność jest wszystkim. Jeźdź gdzie chcesz ze swoimi przyjaciółmi. Wspólnie z nimi odkrywaj ukryte elementy gry lub wykorzystaj znajomość miasta, by pokonać ich w niekończącym się strumieniu wyzwań.
  • Tryb dla wielu graczy 24/7 – wybierz samochód, zaproś znajomych i wejdźcie do gry w jednym z konkurencyjnych wydarzeń. Brak lobby to gwarancja nieustannej zabawy. Punktuj, pnij sie w rankingu, zdobywaj nagrody i dodatki. Ostro rywalizuj. W wielkim, otwartym świecie gry nigdy nie zabraknie okazji do ścigania.
  • Pokonaj przyjaciół – system Autolog 2 dodatkowo podgrzewa atmosferę intensywnej rywalizacji. Dostarczy ci zindywidualizowanych rekomendacji wyścigów i poinformuje przyjaciół o twoich najbardziej godnych uwagi wyczynach. Gromadź punkty Need for Speed przez cały czas obecności w systemie i zdobądź status Najbardziej Poszukiwanego.
  • Wyścigi bez zasad — w Need for Speed Most Wanted przetrwają tylko najszybsi. Nowa gra łączy legendarny realizm serii z intensywnym tempem i agresywnością rozgrywki, które pamiętacie z Burnout. Dociśnij gaz i walcz z policją i rywalami, wznosząc się na wyżyny swoich umiejętności i wspierając się potężnymi dawkami nitro.

Rozwiń opis

Tab 4