Digital

Magicka 2

Pegi

Cena: 43.90 zł 59.90 zł

lub 440 Punktów G4L

Oszczędzasz 27%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Magicka 2 to przygodowa gra akcji nastawiona na rozgrywkę w trybie czteroosobowej kooperacji. Wyrusz w niesamowitą podróż po fantastycznej krainie, by pokonać hordy stworów i uratować świat przed zniszczeniem!

Wcielasz się w jednego z Czarowników, którzy wspólnie z ich przewodnikiem, Vladem, biorą udział w niebezpiecznej misji. Dysponując różdżką i tysiącem czarów musisz eksperymentować, by sprawdzić, jakie zaklęcia powodują największe spustoszenie w szeregach nieprzyjaciela. Tylko w ten sposób uda Ci się pomyślnie wykonać zadanie i szczęśliwie wrócić do domu.

Chcesz zagrać ponownie? Magicka 2 wprowadza artefakty, czyli specjalne modyfikatory, dzięki którym dostosujesz rozgrywkę do własnych preferencji i zdecydujesz się na kolejne ukończenie produkcji, tym razem obierając chociażby inną ścieżkę rozwoju postaci.

Magicka 2 zawiera wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki, w tym kampanię fabularyzowaną. Niezależnie od tego, jaką opcję zabawy wybierzesz, będziesz mógł zagrać w kooperacji z innymi graczami. Za każdym razem musisz być jednak świadomy, że rzucanie czarów na oślep spowoduje więcej szkody niż pożytku, bowiem możesz zranić nie tylko wrogów, ale i swoich kompanów!

Rozwiń opis

Tab 4