Digital

Anno 2070 - Complete Edition

Pegi

Cena: 44.90 zł 69.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 40%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Edycja Complete zawiera grę Anno 2070 oraz dodatki:

Tajemnicza Błękitna Głębia (Deep Ocean)

The Eden Project Complete DLC Pack

The Financial Crisis Complete DLC Pack

The Nordamark Conflict Complete DLC Pack

Poprzednie odsłony serii Anno rozgrywały się w przeszłości, natomiast akcję kolejnej części osadzono w przyszłości, w tytułowym 2070 roku. Producentem tego tytułu jest studio BlueByte, które ma na swoim koncie m.in. gry z cyklu Settlers i Anno 1404.

Autorzy gry Anno 2070 przedstawiają taką oto wizję: w futurystycznym świecie poziom mórz i oceanów znacznie się podniósł, więc mieszkańcy Ziemi zostali zmuszeni do opuszczenia miejsc, które do tej pory zamieszkiwali i osadzenia się na wyżej położonych terenach.
 
Przemysłowa Tycoons i proekologiczna Ecos to dwie frakcje, które za wszelką cenę starają się rozwinąć cywilizację – nie są one jednak do siebie wrogo nastawione, lecz momentami nawet współpracują między sobą. Gracz może opowiedzieć się po każdej ze stron w kampanii single player. Oprócz tego dostępny jest także wariant rozgrywki wieloosobowej. Bardziej wymagający mogą skorzystać z opcji „continous mode” - wówczas koniec zabawy nigdy nie nastąpi.
 
Za generowanie wysokiej jakości grafiki (wsparcie DirectX 11) w Anno 2070 odpowiada silnik graficzny stworzony przez firmę Related Designs. Na uwagę zasługuje wygląd lokacji, które charakteryzują się sporą liczbą detali, realistyczna animacja jednostek i postaci oraz wygląd metropolii dostępnych w grze. 

Rozwiń opis

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
  • RAM: 2 GB (4 GB - Vista/7)
  • HDD: 5GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
Tab 4