Digital

Project CARS - Game of the Year Edition

Pegi

Cena: 99.90 zł 149.90 zł

lub 1000 Punktów G4L

Oszczędzasz 33%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 99.90 zł

Sfinansowany przez oddaną społeczność, która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową, Project CARS pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych, oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci. 

Wraz z największą ilością tras wśród ostatnio wydawanych gier wyścigowych, rewolucyjnym systemem pogody i pory dnia, światowej klasy grafiką, pełną funkcjonalnością modułu tuningu i pit stopu oraz wsparciem dla Oculus Rift i Project Morpheus, Project CARS zostawi konkurencję daleko w tyle. 

Szeroki wybór samochodów - wybieraj z bogatej gamy pojazdów, zaczynając od zwykłych samochodów osobowych, przez prototypy Le Mans i bolidy, na gokartach kończąc.


Tryb kariery – stwórz swojego kierowcę, wybierz klasę i podpisz pierwszy kontrakt. Odnoś sukcesy, przyjmuj oferty i specjalne zaproszenia od innych drużyn. Ucz się i rozwijaj, by w końcu stać się prawdziwą legendą. 


Tryb sieciowy – zakładaj prywatne lub publiczne sesje, na które składać się będą jazdy próbne, kwalifikacje i wyścigi, bądź przeglądaj i dołączaj do już istniejących gier z całego świata. 

Prawdziwa różnorodność – ścigaj się na 60 różnych torach i podziwiaj zmieniające się pory dnia i warunki pogodowe. 

Sieć kierowców – stań się częścią ogromnej społeczności. Konkuruj, rzucaj wyzwania, chwal się swoimi wynikami, bierz udział w specjalnych wydarzeniach, by wygrywać nagrody! 

Wirtualna rzeczywistość – Project CARS będzie współpracować z telewizorami 4K, Oculus Rift oraz Project Morpheus, a także nVidia Shield i nowoczesnymi kierownicami.

Rozwiń opis

Tab 4