Digital

Moto Racer 4

Pegi

Cena: 29.90 zł 49.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 29.90 zł

W świecie dominacji freestyle'a i uwielbienia ryzyka narzuć wszystkim innym swój własny styl jazdy.

Zaimponuj przeciwnikom i wygraj wyścig z wielką klasą! Moto Racer 4 to gra wyścigowa oferująca tryb Asphalt i Dirt do jazdy solo lub multi do jazdy w grupie (do 10 graczy). Opanuj takie techniki jak drift, wheeling, gwałtowne skręty i inne, a wszystko po to, aby stanąć na podium! Dostosuj swój motocykl do własnych wyobrażeń i odpowiednio go podrasuj. Poznaj wyrafinowane otoczenie w grze Moto Racer 4.

Pędząc z prędkością 100 km/h z USA przez pustynię aż po Himalaje, rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami gry Moto Racer 4. Na Twojej drodze pojawią się różne przeszkody, zaciekle walczący przeciwnicy, a nawet policja drogowa, która spróbuje Cię zatrzymać. Wykorzystaj wspaniałą scenerię i pokaż na co Cię stać, znajdując najlepszą drogę na skróty.

JESZCZE WIĘCEJ WYZWAŃ - Postaw sobie wysoko poprzeczkę w trybie Progression i wygraj kolejne etapy, aby odblokować nową zawartość!

IMPONUJĄCE I ZRÓŻNICOWANE OTOCZENIE - Pędząc od Zatoki San Francisco przez pustynię aż po Himalaje, zostań królem freestyle'a i wybieraj najbardziej nieoczekiwane rozwiązania.

MOTOCYKLE TWOICH MARZEŃ - Dzięki trybowi personalizacji możesz zmienić swój motocykl, tak aby stanowił ucieleśnienie Twoich marzeń.

RZUĆ WYZWANIE PRZYJACIOŁOM - Rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom na wspólnym ekranie lub w grze online, wybierając tryb multi, w którym jednocześnie może współzawodniczyć 10 graczy!

PODZIEL SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI - Korzystając z trybu Replay, odtwórz swoją trasę wyścigu oglądaną z różnych punktów kamer i udostępnij obrazy online!

Rozwiń opis

Tab 4