Digital

Hot Wheels Unleashed

Pegi

Cena: 129.90 zł 199.90 zł

lub 1300 Punktów G4L

Oszczędzasz 40%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Zbierz najlepsze pojazdy z uniwersum Hot Wheels™, zbuduj imponujące tory i ścigaj się do utraty tchu.

KOLEKCJONERSTWO CZY SZTUKA? JEDNO I DRUGIE - Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels™ już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie!Wyróżnij się z tłumu, personalizując swoje pojazdy za pomocą specjalnego edytora barw firmowych.

ZAWSZE NA BIEGU - Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji. Trudniejsze wyzwania to większe zasługi. Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online.

DOBIERZ KSZTAŁT TORU - Wyścigi odbywają się w ogromnych, interaktywnych środowiskach, w których każdy z obiektów może zostać integralnym elementem toru. Wykaż się kreatywnością w ekstremalnie wciągającym edytorze torów! Zbuduj własny tor, korzystając z dowolnych elementów otoczenia, i twórz niesamowite wnętrza i plenery torów wyścigowych. Wyginaj i rozciągaj kultowy „pomarańczowy element”, dodawaj pętle, przyspieszacze, przeszkody i elementy specjalne, aby zbudować niesamowity park rozrywki, w którym będziesz organizować wyścigi. Udostępniaj swoje najbardziej zwariowane dzieła online i korzystaj z torów stworzonych przez innych graczy.

ŚCIGAJ SIĘ WE WŁASNYM ŚWIECIE - Urządź własną przestrzeń, korzystając z ogromnej liczby elementów, które możesz zbierać podczas przygód, i organizuj tam najwspanialsze wyścigi.

Rozwiń opis

Tab 4