Digital

Bound by Flame

Pegi

Cena: 29.90 zł 69.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Oszczędzasz 60%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Bound by Flame to mroczne RPG akcji na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i Xbox 360 od studia Spiders, mającego w swoim dorobku Mars: War Logs.

Scenariusz gry Bound by Flame przedstawia wizję fantastycznego świata, w którym Przymierze próbuje poradzić sobie z armią ożywieńców, ale w kolejnych starciach notuje coraz więcej porażek. Czarnoksiężnicy Mroźnych Cieni wysyłają kolejne oddziału do walki z siłami oporu, czyli między innymi z Tobą. Gdy wydaje się, że już wszystko stracone, nagle dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji...

Zanim jednak zaczniesz zabawę, stworzysz postać wojownika, którego będziesz mógł rozwinąć korzystając z kilku ścieżek. Tylko od Ciebie zależy, czy postawisz na walkę wręcz, skrytobójstwo czy też magię ognia. Weźmiesz udział w licznych starciach z wrogami, zdobędziesz doświadczenie, nowe zbroje, rodzaje broni oraz przedmioty do ulepszania.

Bound by Flame to historia bohatera opętanego przez demona ognia, który zmierzy się z widmowymi smokami, pijawkami i straszliwymi wojownikami oraz innymi członkami armii ożywieńców. Protagonista będzie musiał podejmować także rozmaite decyzje mające wpływ na przebieg zdarzeń oraz jego relacje z towarzyszami.

Rozwiń opis

Tab 4