Digital

Anno 1800 + DLC

Pegi

Cena: 209.90 zł 249.90 zł

lub 2100 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 209.90 zł

Witamy u początku epoki przemysłowej. Wybory, których dokonasz, zdecydują o losach świata. Jesteś innowatorem czy wyzyskiwaczem? Zdobywcą czy oswobodzicielem? To, w jaki sposób świat cię zapamięta, zależy wyłącznie od ciebie samego. Sprawdź się jako władca państwa i zarządzaj jego ekonomicznym, politycznym oraz wojskowym rozwojem.

W Anno 1800 gracze sami decydują o swym losie. Po to, żeby zbudować imperium, które rozciągnie się od zadymionych miast Europy po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej. Pokierujesz rozwojem państwa w dobie gwałtownie rozwijającego się postępu technologicznego i zmiennej areny politycznej XIX wieku.

Łącząc ulubione funkcje z innowacyjną rozgrywką, gra Anno 1800 to początek nowej ery w tej znanej serii ekonomicznej, w której gracze mogą odcisnąć swoje piętno na kluczowych momentach w dziejach ludzkości.

Anno 1800 zawiera fabularną kampanię, konfigurowalny tryb swobodny oraz rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Powrócą też funkcje gry, takie jak przeciwnicy zarządzani przez zróźnicowane SI, losowo generowane mapy, możliwość przewozu towaru, wielosesyjna rozgrywka i wiele więcej.

Rozwiń opis

Tab 4