Digital

Until We Die

Pegi

Cena: 49.90 zł 64.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Until We Die to gra strategiczna, w której zadaniem jest obrona bazy. Twoją bazę stanowi podziemna część stacji metra. Musisz ją obronić przed różnymi stworzeniami, które spadły na Ziemię wraz z atakiem meteorytów.

Aby wygrać, musisz przetrwać około 30 dni gry, odpierając wszelkie ataki na bazę. Na początku będą to małe stada stworów, lecz pod koniec gry musisz stawić czoła ogromnej hordzie mutantów. Dodatkowo gra zakończy się wcześniej, jeśli nasz bohater Ivan zginie lub zniszczeniu ulegnie rdzeń bazy – generator prądu.

Until We Die nie jest konwencjonalną grą strategiczną. Wcielasz się w rolę Ivana, który biega jak szalony i wydaje swoim podwładnym rozkazy. W grze nie występuje zaawansowana sztuczna inteligencja. Ludzie niechętnie przejmują inicjatywę, a te leniwe dranie nie chcą robić niczego bez pomocy.

Tyle rzeczy jest do zrobienia: budowanie fortyfikacji, badanie technologii pozwalającej na wzmacnianie fortyfikacji i skuteczniejszą obronę, wysyłanie ekspedycji na powierzchnię, atakowanie legowisk mutantów w celu zabezpieczenia nowych terenów pod farmy i namioty, zbieranie zapasów ze skrzyń i uzyskiwanie pożywienia z grzybów lub czegokolwiek, co nadaje się do spożycia… czy po torach właśnie przebiegł tłuściutki szczur?

Rozwiń opis

Tab 4