Digital

Syndicate

Pegi

Cena: 47.90 zł 54.90 zł

lub 480 Punktów G4L

Oszczędzasz 13%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 47.90 zł

Rok 2069 to rzeczywistość bez polityków. Kraje rozwinięte są podzielone na regiony kontrolowane przez megakorporacje zwane syndykatami. Syndykaty zrewolucjonizowały sposób w jaki konsumenci wchodzą w interakcje z cyfrowym światem. Urządzenia elektroniczne nie są już potrzebne aby dotrzeć do świata danych - można to zrobić w mgnieniu oka przez implant neuronowy.

Implantacja cywilów pozwala im uzyskać dostęp do wszystkiego co wybrany syndykat ma do zaoferowania - mieszkania, obiekty medyczne, bankowość, ubezpieczenia, edukacja, rozrywka i miejsca pracy. Wszystko w jednym , wygodnym pakiecie - jeden komplenty styl życia na wyciągnięcie ręki . W zamian, syndykaty uzyskują bezprecedensowy nadzór i kontrolę nad ludźmi i ich zachowaniem. Bez rządowego nadzoru, biznes ten nosi znamiona wojny. Syndykaty nie cofną się przed niczym aby zdobyć ostateczną dominację na rynku.
 
Na linii frontu tej wojny operują agenci, biologicznie zaprojektowani i wyposażeni w implanty twardziele. W cyfrowym świecie mogą włamać się wszędzie - nawet w umysły swoich wrogów, broni i środowisko, które ich otacza, co czyni ich najbardziej efektywną i zabójczą bronią technologiczną na świecie . Wciel się w rolę agenta Milesa Kolo, najnowszego prototypu korporacji Eurocorp i wyrusz na brutalną przygodę w świecie korupcji i zemsty.

Rozwiń opis

Tab 4