Digital

StarCraft 2: Wings of Liberty

Pegi

Cena: 44.90 zł 99.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 55%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 44.90 zł

Starcraft II to kontynuacja wyśmienitej strategii czasu rzeczywistego firmy Blizzard, która ujrzała światło dzienne w 1998 roku. Starcraft II został przygotowany w formie trylogii (każda część będzie wydana jako oddzielna gra), na którą składają się:

Wings of Liberty traktuje o rasie Terran i pozwala przejąć kontrolę nad najemnikiem o nazwisku Jim Raynor, by podjąć walkę o tajemniczy artefakt z Protossami i Zergami. Heart of the Swarm opowiada o losach Zergów, a gracz wciela się w postać Kerrigan (Queen of Blades). Natomiast w Legacy of the Void poznajemy historię Protossów, w których kampania dla jednego gracza skupi się na wątkach dyplomatycznych. Starcraft II oferuje rozbudowany tryb rozgrywki single player, którego przejście zajmuje kilkadziesiąt godzin (liczba ta dotyczy oczywiście całej trylogii).

Poza trybem dla pojedynczego użytkownika, Starcraft II pozwala, rzecz jasna, na zabawę w wariancie multiplayer, gdzie do dyspozycji gracza oddana została wyłącznie rozgrywka za pośrednictwem sieci Battle.net - zabawa poprzez LAN jest niedostępna.


Oprawa wizualna Starcrafta II nie została drastycznie przebudowana, lecz dostosowana do dzisiejszych standardów. Dlatego też zabawę obserwujemy z perspektywy lotu ptaka w pełnym trój wymiarze. Interfejs użytkownika również nie przeszedł wielkich zmian. Generalnie autorzy postawili na ulepszenie tego, co było dobre w oryginale, nie decydując się na niepotrzebne zmiany.

  • kolejna część jednej z najpopularniejszych gier strategicznych w historii komputerowej rozrywki
  • epicka fabuła
  • fantastyczna oprawa audio-wizualna
  • gra działa również na komputerach MAC

Rozwiń opis

Pentium 4 2.6 GHz,

1 GB RAM, karta grafiki

128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza),

12 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

Tab 4