Digital

Nova Drift

Pegi

Cena: 44.90 zł 54.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Gra z wczesnym dostępem (Early Access) - gra, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

Nova Drift to kosmiczna strzelanka, która łączy klasyczne doświadczenia gier automatowych z elementami gier action-RPG, takimi jak, crafting i wybory gracza. Twój statek nieustannie ewoluuje wraz z pokonywaniem kolejnych przeciwników, pozwalając ci w ciągu kilku minut dostosowywać jego możliwości i uzbrojenie do własnego stylu gry. W przeciwieństwie do innych gier typu ARPG, które pochłaniają setki godzin, Nova Drift pozwala na zbudowanie statku według twojego pomysłu od początku do końca w ciągu zaledwie pojedynczej sesji.

- Stwórz unikalny build przy każdej rozgrywce. Gra jest szybka i pozwala na eksperymenty na kolejnych modyfikatorach odblokowywanych w miarę postępów w jej trakcie.
- Bądż sprytny i kreatywny. Używaj modifikatorów, aby uzyskać potężne synergie zupełnie jak w grach karcianych.
- Zdobądź ponad 150 modyfikacji w miarę postępów w grze.
- Stwórz unikalny build za każdym razem. Gra jest szybka i pozwala na eksperymenty na kolejnych modyfikatorach odblokowywanych w miarę postępów w grze.
- Odblokuj różne tryby rozgryki i wyzwania zapewniające większe ryzyko, ale i lepsze nagrody. Stawka jest wysoka, a śmierć permanentna.
- Każda gra jest tworzona losowo, sprawiając, że walka jest intensywna i nieprzewidywalna. Graj w kampanię albo w tryb bez końca...

Rozwiń opis

Tab 4