Digital

Cloudberry Kingdom

Pegi

Cena: 29.90 zł 39.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Oszczędzasz 25%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Cloudberry Kingdom to dwuwymiarowa platformówka od Pwnee Studios, w której kolejne poziomy generowane są losowo. Poziom trudności wzrasta z każdym nowym etapem. W ten sposób, niezależnie od umiejętności gracza, zawsze czekają na niego nowe wyzwania.

„I żyli długo i nieszczęśliwie”. Bajka w tym przypadku nie kończy się dobrze. Główny bohater Cloudberry Kingdom, Bob, już dawno ma za sobą lata świetności. Teraz jest niski, gruby, nie potrafi już skakać tak wysoko jak kiedyś, a co gorsza, poświęcił swe życie na ratowanie księżniczki, która nigdy go nie pokochała. Bob musi jednak jeszcze raz stanąć do walki, pokonać szalonego Kobblera, zniszczyć złowieszczą Kulę, uratować królestwo i jeszcze raz ocalić damę swego serca. Fabuła gry to jednak tylko pretekst, by przechodzić kolejne etapy platformówki i wywijać akrobacje, by omijać przepaście i pułapki.

Cloudberry Kingdom oferuje kilka trybów rozrywki: Arcade (dzielący się na Time Crises, Hero Rush i Escalation), Freeplay oraz tradycyjną kampanię. W trybie Arcade poziomy nigdy się nie kończą, a każdy kolejny jest trudniejszy od poprzedniego. W ten sposób na graczy czeka nieskończona seria wyzwań. W trybie Freeplay można w dowolny sposób ustawiać parametry generowanego poziomu (przykładowo, żażyczyć sobie zmniejszonej grawitacji, jetpacka i ogromnych ilości ognistych kul); można też sprawdzić, jak przejść wybrany etap, każąc komputerowi zademonstrować sposób jego ukończenia. Każdy poziom można także zapisać i podzielić się nim ze znajomymi.

Cloudberry Kingdom oferuje możliwość zagrania 10 typami bohaterów, odblokowania kolejnych typów oraz dostosowania postaci do własnych preferencji, określając jej wygląd i cechy. Prócz trybu single-player, możliwa jest zabawa w trybie wieloosobowym i kooperacji (do czterech graczy).

Rozwiń opis

Tab 4