Digital

Cities: Skylines - Parklife

Pegi

Cena: 53.90 zł

lub 540 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Dodatek Parklife wymaga do uruchomienia podstawowej edycji gry Cities: Skylines.

Cities: Skylines – Parklife to nowe rozszerzenie wzbogacające Twoje miasto o wesołe miasteczka, rezerwaty przyrody, parki i ogrody zoologiczne, które pozwala tchnąć nowe życie w puste przestrzenie. Oferuje mnóstwo nowych możliwości – od kolejek górskich i kempingów po klomby, fontanny i flamingi. Wprowadza również narzędzie do tworzenia obszarów parkowych i możliwość ich rozwoju, dzięki czemu zwiększają swoją wartość, a także pięć nowych map i wiele obiektów.

- Parki i rekreacja - Użyj nowego narzędzia, aby tworzyć dzielnice parkowe na niezagospodarowanych obszarach oraz nowe usługi miejskie, takie jak służby utrzymania parku, które zwiększają szczęście i efektywność oraz pomagają w rozwoju parków.
- Cegła po cegle - Dostosuj swoje miasto za pomocą nowych budynków i obiektów, w tym nowych linii autobusów wycieczkowych, budynków usługowych, nowych budynków unikalnych, takich jak wesołe miasteczka, rezerwaty przyrody, parki miejskie i ogrody zoologiczne, oraz postaw nowy królewski monument – Zamek Lorda Chirpwicka.
- Droga wolna - Po raz pierwszy w Cities: Skylines budynki można stawiać przy ścieżkach w dzielnicach parkowych (a nie tylko przy drogach). Rekwizyty można umieszczać w dowolnym miejscu na terenie parków.
- Zielono mi - Przekształć wolne miejsca między budynkami w żywe parki i ogrody.
- To jak spacer po parku - Dostosuj trasy i ustal ceny biletów wycieczek pieszych i autobusowych, a także inne kwestie turystyczne.
- Przede wszystkim zasady - Do dyspozycji otrzymujesz trzy nowe przepisy miejskie i osiem parkowych, aby poradzić sobie z nowymi wyzwaniami, takie jak prawa zwierząt i regulacje dotyczące pokazów ogni sztucznych.

Rozwiń opis

Tab 4