PC

Titanfall

Pegi

Cena: 49.90 zł 59.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 18%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 49.90 zł

Zamów i pobierz

Titanfall jest pierwszą grą studia Respawn Entertainment założonego w 2010 roku przez Jasona Westa i Vince'a Zampellę, byłych liderów studia Infinity Ward, odpowiedzialnego za bestsellerową serię Call of Duty.
 
Gigantyczne mechy, wielkie pola bitew i dynamiczne starcia wielu graczy przedstawione z perspektywy pierwszej osoby – wszystko to ma do zaoferowania Titanfall, nowoczesna strzelanka osadzona w uniwersum science-fiction wykreowanym specjalnie na potrzeby tej produkcji.
 
Titanfall zapewnia ogromną swobodę podczas rozgrywki, umiejętnie łącząc tryb wieloosobowy dla maksymalnie szesnastu osób z kampanią. Kolejne lokacje można przemierzać na wiele zróżnicowanych sposobów, zarówno pieszo, jak i kierując wielkim, opancerzonym Tytanem czy też wcielając się w pilota szturmowego.
 
Gra powstała w oparciu o Source Engine, technologię firmy Valve, dzięki której Titanfall świetnie prezentuje się pod względem graficznym.

Rozwiń opis

Tab 4
  • NinjaInGame

    Moja ocena

    Moja nowa regularna strzelanka. Świeże pomysły jak pionowe poruszanie się, wprowadzenie mięsa armatniego w postaci botów biegających po mapie... no i mechy! Po prostu mieszanka zastosowanych elementów tworzy bardzo grywalny tytuł, na dodatek większość map jest po prostu fenomenalnie zaprojektowanych. Nie znam nikogo, kto po spróbowaniu Titanfalla wróciłby do CoD'a. Polecam!

    Dodane 27.06.2014 o 04:12