PC

SpellForce 3

Pegi

Cena: 134.90 zł 189.90 zł

lub 1350 Punktów G4L

Oszczędzasz 30%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 144.90 zł

Zamów i pobierz

SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo, by wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, by poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

- Połączenie RPG i strategii: Niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący klasyczne gatunki strategii i RPG.
- Elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).
- Elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności WSZYSTKICH postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.
- Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.
- Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.
- Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.
- Różnorodny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicamii skarbami.
- Obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.
- Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.

Rozwiń opis

Tab 4