Digital

Motorsport Manager

Pegi

Cena: 44.90 zł 149.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 66%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!

Wydanie pudełkowe zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek, który został ogłoszony dzisiaj wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten ukaże się 22 lutego i wzbogaci grę Motorsport Manager o pełne emocji zarządzanie zespołem biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach - będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostaną wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły. Ponadto, wersja pudełkowa uwzględniać będzie aktualizację, która ukaże się 22 lutego, pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.

- Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem otoczyszsportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?
- Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.
- Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji?

Rozwiń opis

Tab 4