PC

Inner Chains

Pegi

Cena: 39.90 zł 79.90 zł

lub 400 Punktów G4L

Oszczędzasz 50%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 39.90 zł

Zamów i pobierz

W wydaniu pudełkowym dodatkowo 36-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi.

Strzelanina FPS z elementami horroru w surrealistycznym, mrocznym i zabójczym biomechanicznym świecie jakiego dotychczas nie było. Nie jest zadaniem łatwym ustanawianie zasad świata Inner Chains. Ludzkość to zaledwie mała część tego wrogiego uniwersum. Chcesz przetrwać? Poznaj sekrety tego świata.

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden – dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą florą i fauną, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść.

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice – możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

- Mroczny biomechaniczny świat z zabójczą florą i fauną
- Niesamowita grafika w stylu surrealistycznej dystopii
- Zróżnicowani, inteligentni pracownicy
- Klimatyczne lokacje i niepowtarzalne miejsca
- Nastrojowa, posępna ścieżka dźwiękowa
- Ekscytująca i wciągająca rozgrywka

Rozwiń opis

Tab 4