PC

Enemy Front - Edycja Limitowana

Pegi

Cena: 24.90 zł 39.90 zł

lub 250 Punktów G4L

Oszczędzasz 38%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 24.90 zł

Zamów i pobierz

 

Enemy Front - Edycja Limitowana zawiera:

 

grę Enemy Front

 

4 postacie dla trybu multiplayer: Powstaniec Warszawski, Elitarny Grenadier, Szturmowiec SS i Amerykański Snajper

 

4 rodzaje broni dla trybu multiplayer: Bazooka, Karabin Maszynowy FG 42, Thompson SMG i Karabin Przeciwpancerny Wz. 35

Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina autorstwa polskiego studia CI Games, znanego chociażby z cyklu Sniper: Ghost Warrior. Gra została przygotowana z myślą o komputerach osobistych i konsolach nowej generacji, a producent postanowił ponownie wykorzystać znaną technologię, CryEngine.

Jako amerykański korespondent wojenny, Robert Hawkins, wespół z członkami ruchu oporu walczysz z nazistami podczas II wojny światowej. Trafiacie między innymi do Francji, Niemczech oraz Norwegii. Dla rodzimych graczy atrakcją z pewnością będą fragmenty rozgrywane w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego. Zdaniem twórców kampania fabularyzowana wystarczy na około dziesięć godzin zabawy. Po ujrzeniu napisów końcowych zabawa trwa dalej – swoich sił można spróbować w trybie wieloosobowym rywalizując z jedenastoma innymi śmiałkami.

Enemy Front oferuje poziomy o otwartej strukturze zamiast mocno oskryptowanych misji. Możemy zatem dotrzeć do celu różnymi ścieżkami, dostosowując styl gry do własnych upodobań (nie tylko strzelając, ale i atakując wroga z zaskoczenia). Aby tego dokonać trzeba obserwować zachowanie przeciwników, zmieniać taktykę i korzystać z różnych rodzajów broni, wśród których nie brakuje najbardziej znanych karabinów czy też pistoletów.

Rozwiń opis

Tab 4
  • Bleid12

    Moja ocena

    Polecam serdecznie dla każdego Polaka

    Dodane 12.05.2021 o 20:51