PC

Call of Duty: WWII

Pegi

Cena: 214.90 zł 299.90 zł

lub 2150 Punktów G4L

Oszczędzasz 27%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 219.90 zł

Zamów i pobierz

Wersja pudełkowa wymaga pobrania gry z Internetu (nie zawiera płyt instalacyjnych).

Seria Call of Duty powraca w wielkim stylu do największego konfliktu militarnego w dziejach świata, a także do własnych korzeni – akcja ponownie przeniesie się w czasy II wojny światowej. W piątek 3 listopada Call of Duty: WWII rzuci graczy w sam środek niesamowitej opowieści o braterstwie i zabierze ich w podróż po europejskim teatrze działań wojennych, gdzie wezmą udział w misjach kluczowych dla powodzenia działań aliantów.

Nową odsłonę Call of Duty charakteryzować będzie niespotykany dotąd realizm, przywiązanie do faktów historycznych i wyjątkowo intensywne doznania rodem ze srebrnego ekranu. Poza realistycznym ujęciem przebiegu walk rozgrywka wieloosobowa zaoferuje szereg nowych trybów zabawy i innowacji, a także mapy bazujące na prawdziwych, historycznych lokacjach; tryb kooperacji z nazistowskimi zombie przynosi z kolei wstrząsającą opowieść i szereg ekstremalnie silnych doznań.

Call of Duty: WWII to filmowe doświadczenie opowiadające o niezwykłym bohaterstwie żołnierzy walczących ramię w ramię w wojnie, która odmieniła oblicze świata. Nowy, trzymający w napięciu tytuł z portfolio Activision przedstawia II wojnę światową w sposób uczciwy i wiarygodny, z perspektywy słynnej 1. Dywizji Piechoty.

- Powrót w wielkim stylu do największego konfliktu militarnego w dziejach świata!
- Niespotykany dotąd realizm oraz przywiązanie do faktów historycznych.
- Kampania fabularna po brzegi wypełniona akcją!
- Innowacyjny tryb wieloosobowy z miejscem przeznaczonym dla społeczności.
- Tryb kooperacji z udziałem nazistowskich zombie!

Rozwiń opis

Tab 4