PS4

Zone of the Enders: The 2nd Runner - M∀RS

Pegi

Cena: 99.90 zł 119.90 zł

lub 1000 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

ZONE OF THE ENDERS: The 2nd RUNNER - M∀RS to odświeżona wersja gry, z niesamowicie dopracowaną oprawą graficzną oraz wzbogaconym dźwiękiem, stworzona z myślą o konsolach nowej generacji i komputerach osobistych. To wszystko w natywnej rozdzielczości 4K w trybie trzecioosobowym lub, po raz pierwszy, w wirtualnej rzeczywistości z widokiem prosto z kokpitu pilotowanego mecha.

Jest rok 2174. Despotyczna organizacja wojskowa BAHRAM próbuje umocnić swoją pozycję na Marsie i Ziemi za pomocą nowej technologii robotycznej - Orbital Frame. Gracz, za sterami JEHUTY, jest ostatnią nadzieją mieszkańców zaatakowanych planet. Uderz z niezrównaną siłą w samo serce armii BAHRAM!

ZONE OF THE ENDERS: The 2nd RUNNER - M∀RS prezentuje starcia pomiędzy graczem a licznymi przeciwnikami. Zwinna jednostka Jehuty może pochwalić się szeregiem umiejętności bojowych – od rzutu wrogiem, przez korzystanie z tarcz, po walkę z użyciem dwóch broni. Na tym jednak nie koniec, bo w bitwie można też wykorzystać szereg broni dodatkowych. Całość została okraszona wciągającą historią, pełną dramatów i interesujących postaci.

- Natywna rozdzielczość 4K w trybie trzecioosobowym
- Po raz pierwszy z widokiem pierwszoosobowym w trybie VR
- Dodatkowy schemat sterowania, “Pro Mode” dodatkowo intensyfikujący akcję i dynamikę gry
- Dodatkowy poziom trudności, “Very Easy” dla początkujących
- Różnorodne moduły treningowe i mini mapa

Rozwiń opis

Tab 4