Digital

Xbox Live Pre-paid - 20 PLN

Pegi

  • Kategoria:

Cena: 20.00 zł

lub 200 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Kod dodaje do konta Xbox Live 20 PLN. Automatyczna wysyłka na adres e-mail w momencie zarejestrowania płatności. Produkt przeznaczony dla użytkowników polskich kont Microsoft.

Najlepszy prezent dla gracza! - Chcesz podarować komuś grę, a nie wiesz który tytuł będzie najlepszym prezentem? Karta przedpłacona to pewny i prosty sposób by uszczęśliwić gracza, ktory po aktywacji karty sam wybierze sobie najbardziej interesującą go grę lub dodatek. Nie trać czasu na szukanie informacji i podaruj najlepszy prezent dla gracza.

Dostępne w różnych nominałach - 20, 50, 70, 100, 200 zł - Sam zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakupy najnowszych gier i dodatków. Karty przedpłacone dostępne są w różnych nominałach: 20, 50, 70, 100 i 200 zł. Pozwala to lepiej zarządzać zakupami i wpłacać na swoje konto dokładnie taką kwotę, jakiej potrzebujesz.

Jeden pre-paid, wiele możliwości - Swoje środki z karty przedpłaconej możesz wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10; komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

Kupuj najnowsze gry, mapy, dodatki - Dzięki karcie przedpłaconej kupisz zarówno pełne wersje gier, jak i bonusowe misje fabularne, pakiety map do gry online oraz wiele innych dodatków. Najlepsze gry dostępne na Xbox One staną się jeszcze lepsze dzięki nowej zawartości, ktora wydłuży czas Twojego grania.

Uwaga! Sklep G4L.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na to doładowanie konta zewnętrznego sklepu internetowego.

Rozwiń opis

Tab 4
Zobacz więcej