Digital

Tribes of Midgard

Pegi

Cena: 39.90 zł 71.90 zł

lub 400 Punktów G4L

Oszczędzasz 40%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Mierz wysoko – oto nadciągają olbrzymy! Midgard przeżywa oblężenie ze strony niemile widzianych gości. Pojawienie się mitycznych stworów, śmiertelnie groźnych duchów oraz gigantycznych bestii oznacza groźbę nadejścia Ragnaröku – końca świata.

Musisz przerwać swoją wspaniałą ucztę w Walhalli i powrócić do Midgardu, gdyż tylko Ty, potężny einherjarze, możesz temu zapobiec. Na miejscu trzeba będzie stać się najznakomitszym pośród wikingów i przetrwać, a nawet rozwinąć się, by uratować swoją osadę i cały świat przed całkowitym zniszczeniem.

Na szczęście nie musisz działać w pojedynkę. Twoi (najczęściej) nieustraszeni współplemieńcy, których znajdziesz w trybie współpracy, pomogą Ci rozbudować struktury obronne osady i znaleźć skarby w ogromnej, przepięknej krainie. Jednakże dzień zagłady zbliża się wielkimi krokami.

Ale czy to powstrzyma Ciebie i Twoich towarzyszy przed przednią zabawą w dniach ostatnich? Przetrwaj i urośnij w siłę jak na wikinga przystało w ogromnej surwiwalowej grze RPG akcji Tribes of Midgard dla wielu graczy.

- Wyrusz do rozświetlonej nordyckiej krainy - odkrywaj podziemia, pokonaj legendarne potwory i buduj, gdzie się da, badając pełne wyzwań, generowane proceduralnie krainy podczas misji, w której trzeba podołać Ragnarökowi.
- Staw czoła kolosalnym zmianom w rozgrywce - ochroń nasiono drzewa Yggdrasil przed conocną inwazją Heltingów i wraz ze swoim plemieniem odpieraj odwieczne zagrożenie w postaci Jötunów – epickich olbrzymów, którzy za wszelką cenę chcą całkowicie zniszczyć zarówno nasiono, jak i Twoją zbudowaną dokoła niego osadę.
- Zahartuj swoją wikińską legendę - wybierz swoją klasę i wyrusz w dzicz, by orężem wywalczyć zasoby potrzebne do wytworzenia epickiego pancerza i potężnej broni. Następnie użyj potężnych umiejętności i przygotuj obronę osady, by sprawić najeźdźcom paskudne niespodzianki.
- Porwij plemię do boju - tylko cała osada może powstrzymać atakujących olbrzymów! Przeżywaj przygody w Midgardzie w pojedynkę lub utwórz plemię wraz z nawet dziesięcioma innymi graczami w trybie współpracy online PvE. Wypróbuj swoje wikińskie zdolności w różnych trybach gry i znajdź swój ulubiony styl rozgrywki. Więcej wikingów to więcej zabawy! Zachęcamy do ratowania świata przed Ragnarökiem w cztery lub więcej osób.
- Walka trwa - ograniczone czasowo wydarzenia sezonowe wprowadzą w ciągu roku do końcowej rozgrywki w Midgardzie wielkie wyzwania i ogromne skarby. To nowe możliwości rozwoju i nagrody do odblokowania i wykorzystania w dowolnej grze.

Rozwiń opis

Tab 4