Digital

Medieval Dynasty

Pegi

Cena: 99.90 zł

lub 1000 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Gra z wczesnym dostępem (Early Access) - gra, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

Wczesnośredniowieczna Europa to okres panowania szlachty i kleru, okres międzynarodowego handlu, ale i zazdrości, nieufności i chciwości. Wojna jest zjawiskiem powszechnym, a zmiany obejmują całe kontynenty.

W grze Medieval Dynasty wcielasz się w młodzieńca, któremu udało się uciec przed wojną i chce być jedynym panem swojego losu. Zaczynasz samotnie, nie masz wiedzy ani pieniędzy, ale z czasem opanujesz wiele dziedzin i staniesz się liderem społeczności oraz założycielem bogatej dynastii, której przeznaczeniem jest rządzić przez wiele pokoleń. Do Twoich obowiązków należy obrona przed dzikimi zwierzętami, polowanie, zbieranie zasobów i wytwarzanie narzędzi, budowa domu, a wreszcie i całej prężnie działającej wioski. To wszystko w połączeniu z założeniem rodu przekłada się na niepowtarzalną, eklektyczną rozgrywkę. Surowe zimy i nieprzewidziane zdarzenia wystawią Twoje umiejętności na próbę. Czy zniweczą Twoje dalekosiężne plany?

Możesz skupić się na głównym wątku, realizować zadania lub po prostu przemierzać i eksplorować ogromny średniowieczny świat. Uważaj jednak na wygłodzone wilki i niedźwiedzie... Aby przetrwać, zacznij od najprostszych zajęć, takich jak polowanie lub rolnictwo, i zbuduj dom. Załóż rodzinę i zadbaj o potomstwo, zachęć innych do życia obok Ciebie i pracy na Twoją rzecz. Wznoś budynki, a Twoja osada zmieni się w tętniącą życiem wioskę, a Twoja rodzina w dynastię, która będzie rządzić przez pokolenia.

Czeka na Ciebie przeogromny, trójwymiarowy otwarty średniowieczny świat... Zanim z młodzieńca, który uciekł przed wojną, staniesz się głową dynastii posiadającą wachlarz różnorodnych umiejętności, musisz przeżyć wiele srogich zim i nieoczekiwanych zdarzeń. Chwyć topór, młot lub łuk i zbuduj swoje dziedzictwo!

Gra Medieval Dynasty to niepowtarzalne połączenie wielu popularnych gatunków:

Suvival: Zadbaj o warunki bytowe i żywność. Poluj, hoduj zwierzęta i uprawiaj ziemię.

Symulacja: Twórz narzędzia i broń, buduj od zera i rozbudowuj domy, stajnie oraz inne konstrukcje. Na Twoich oczach powstaje imperium!

RPG: Rozwijaj własną postać, wchodź w interakcję z bohaterami niezależnymi, dbaj o rodzinę, a także twórz sojusze z innymi grupami poprzez udzielanie pomocy lub handel.

Strategia: Bycie średniowiecznym pionierem wymaga od Ciebie założenia i rozwijania wioski, zarządzania mieszkańcami, pozyskiwania zasobów oraz produkowania lub nabywania wszystkich niezbędnych towarów.

- Piękny i realistyczny otwarty świat 3D oraz najnowocześniejsza grafika
- Wszystkie 4 pory roku, cyklu dzień/noc oraz realistyczna pogoda
- Interaktywne środowisko, w tym upadające drzewa, owoce i kamienie do zbierania oraz jaskinie do eksploracji
- 18 różnych budynków o różnych poziomach, od prostych chat krytych strzechą do posiadłości z kamienia
- Ponad 60 rodzajów wyposażenia do wytworzenia, w tym broń, narzędzia, meble i ubrania
- Realistyczna interakcja z fauną, między innymi z wilkami, dzikami, jeleniami czy królikami
- Wszystkie działania wpływają na głód, nawodnienie, zdrowie i wytrzymałość
- Rozbudowane drzewko umiejętności umożliwiające personalizację postaci
- Unikatowe zdarzenia i decyzje wpływające na rozgrywkę
- System reputacji dynastii inicjujący zdarzenia dotyczące króla
- Zadania, handel i gospodarka, opcja swobodnej zabawy, relacje społeczne z bohaterami niezależnymi i inne możliwości

Rozwiń opis

Tab 4