Digital

Blacksad: Under the Skin

Pegi

Cena: 27.90 zł 139.90 zł

lub 280 Punktów G4L

Oszczędzasz 80%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Lata pięćdziesiąte – w Nowym Yorku znaleziono martwego właściciela klubu bokserskiego Joe’a Dunna. W tym samym czasie doniesiono o tajemniczym zniknięciu Roberta Yale’a, jego wschodzącej gwiazdy, który ma wejść na ring, by odbyć jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Sonia Dunn, córka Joe’a, która przejęła klub, musi sobie poradzić z problemami finansowymi. Dlatego zatrudnia prywatnego detektywa Johna Blacksada, by zbadał zniknięcie Yale. Ta mroczna sprawa zaprowadzi naszego detektywa do najciemniejszych i najbardziej ponurych kątków Nowego Jorku.

Dzięki antropomorficznym postaciom i świetnie oddanemu, niesamowitemu klimatowi lat pięćdziesiątych XX wieku BLACKSAD: Under the Skin obiecuje niezwykle mroczną przygodę kryminalną odznaczającą się charakterystyczną atmosferą serii komiksów o tym samym tytule. Przeprowadź dochodzenie na swój własny sposób. Skorzystaj ze swoich kocich zmysłów w poszukiwaniu nowych wskazówek. Podejmuj decyzje w imieniu Blacksada i wpłyń na rezultat prowadzonej sprawy.

- Oficjalna i zupełnie nowa historia BLACKSAD, osadzona w unikalnym świecie komiksów doskonale odtworzonym specjalnie dla graczy.
- Fabularna gra kryminalna z rozgrywką łączącą intrygę kryminalną, detektywistyczne zagadki, szybkie wydarzenia czasowe (QTE) i okna wielokrotnego wyboru.
- Wybory, które bezpośrednio wpływają na rozwój postaci i zakończenie historii.
- Ponad 30 postaci, w tym nie tylko nowe, ale też już znane i lubiane twarze, z których każda posiada swoją własną historię.
- Wciągający świat z jazzową ścieżką dźwiękową mogącą rywalizować z najlepszymi hollywoodzkimi kryminałami.
- Fani gier przygodowych zachwycą się rozgrywką i narracją tej gry, a miłośnicy serii komiksów ucieszą się odkryciem postaci i graficznego stylu tego wyjątkowego świata.

Rozwiń opis

Tab 4