Digital

Assassin's Creed: Liberation HD

Pegi

Cena: 39.90 zł 59.90 zł

lub 400 Punktów G4L

Oszczędzasz 33%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 54.90 zł

Po raz pierwszy w historii serii Assassin's Creed gracze mają okazję wcielić się w kobietę. Liberation przedstawia historię córki francuskiego kupca i afrykańskiej niewolnicy, Aveline De Grandpre.

Assassin's Creed: Liberation HD to udoskonalona wersja gry, która pod koniec 2012 roku zadebiutowała na PlayStation Vita. Nowe wydanie zawiera niezmienione mechanizmy rozgrywki i tę samą fabułę, lecz oferuje znacznie lepszą oprawę wizualną, nowe misje oraz zremasterowaną ścieżkę dźwiękową.

Nadal jednak mamy do czynienia z grą akcji w otwartym świecie. Assassin's Creed: Liberation HD przenosi graczy do Nowego Orleanu, przedstawiając konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami z lat 1765 – 1780. Główna bohaterka, zabójczyni Aveline, nie tylko rozprawia się z przeciwnikami, ale i poszukuje swojej zaginionej matki.

Pistolety, maczety, ostrza i trucizny to wybrane elementy ekwipunku Aveline – protagonistka Assassin's Creed: Liberation HD dysponuje pokaźnym zestawem broni. Kluczowe są także umiejętności bohaterki, która potrafi szybko przemieszczać się po mieście, biegając po ulicach i skacząc po dachach budynków. Warto wspomnieć również o obecności lokacji podwodnych.

Rozwiń opis

Tab 4