Digital

Wolfenstein: The New Order

Pegi

Cena: 24.90 zł 89.90 zł

lub 250 Punktów G4L

Oszczędzasz 70%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 49.90 zł

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin będącej prekursorem gatunku FPS. Za stworzenie tytułu odpowiada studio MachineGames należące do koncernu Zenimax. Co ciekawe, producent postanowił zaserwować graczom bardziej zróżnicowaną rozgrywkę, która nie polega wyłącznie na masowej eksterminacji przeciwników. 
 
W grze Wolfenstein: The New Order nie przenosimy się w realia II wojny światowej, lecz tym razem akcja toczy się w 1960 roku i przedstawia alternatywny przebieg historii. Dowiadujemy się, że nazistom udało się wygrać II wojnę światową i przejęli oni kontrolę nad ludzkością. Trzeba się więc z nimi rozprawić raz na zawsze. Do tego celu zostaje wyznaczony amerykański bohater wojenny, B.J. Blazkowicz, czyli bohater doskonale znany fanom cyklu z poprzednich części. 
 
W charakterystycznym dla Wolfensteina stylu przed przystąpieniem do zabawy możemy wybrać jeden z pięciu dostępnych poziomów trudności, począwszy od Daddy Can I Play adresowanego do kompletnych nowicjuszy aż po I Am Death Incarnate, który stanowi wyzwanie dla najbardziej doświadczonych graczy. 
 
Wolfenstein: The New Order zawiera wyłącznie kampanię fabularną dla jednego gracza – twórcy nie przewidzieli tryb rozgrywki wieloosobowej. Podczas rozgrywki odwiedzamy wiele zróżnicowanych lokacji, w których zarówno bierzemy udział w bezpośrednich starciach, jak i zajmujemy się infiltracją baz należących do nieprzyjaciela. Gra oferuje zaawansowaną oprawę graficzną generowaną przez idTech 5, czyli silnik znany chociażby z Rage.

Rozwiń opis

Tab 4