Xbox One

Wiedźmin 3: Dziki Gon + DLC

Pegi

Cena: 144.90 zł

lub 1450 Punktów G4L

Oszczędzasz 24%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Każdy otrzymuje dostęp do 16 DLC wydanych po premierze gry!  

Bogato wydana edycja standardowa zawiera:

Dysk Blu-ray z grą
Piękną, bogatą w szczegóły mapę świata gry
Zestaw unikalnych naklejek Wiedźmin 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon to nowa odsłona przygód słynnego białego wilka, czyli Geralta z Rivii - wiedźmina, który specjalizuje się w zabijaniu potworów. Jest to zarazem pierwsza gra z serii CD Projekt RED stworzona wyłącznie z myślą o sprzętach nowej generacji, czyli zaawansowanych PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wielki, otwarty świat, w którym stawisz czoła najstraszniejszemu wrogowi. Tym razem zmierzysz się z Dzikim Gonem, czyli kawalkadą upiornych jeźdźców, którzy zagrażają ludzkości. Podejmując kluczowe decyzje podczas rozgrywki sam zadecydujesz o wyglądzie świata przedstawionego i przebiegu zdarzeń, doprowadzając do jednego z wielu zakończeń tej opowieści.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ponad 100 godzin rozgrywki, mnóstwo zadań głównych oraz wiele pobocznych, które przyjdzie Ci wykonywać w świecie 35 razy większym niż świat z Wiedźmina 2. Trafisz między innymi do miasta Novigrad, na wietrzne wyspy Skellige, będziesz walczył na Ziemiach Niczyich. Wszystkie lokacje tętnią życiem i są niezwykle złożone oraz bogate w detale; możesz je odwiedzać za dnia oraz w nocy. Grafika co rusz przykuwa uwagę - to zasługa nowoczesnej technologii, na której bazuje produkcja.

Korzystając z niesamowitych zdolności Geralta z Rivii podczas walki z przeciwnikami możesz wyprowadzać proste ciosy oraz kombinacje ataków, jak również korzystać z wiedźmińskich znaków, zwiększających Twoje szanse w starciach oraz efektowność samych potyczek. CD Projekt RED przygotował szereg realistycznych animacji, dzięki którym starcia prezentują się niezwykle widowiskowo.

Rozwiń opis

Tab 4