Digital

Twierdza: Krzyżowiec 2

Pegi

Cena: 29.90 zł 39.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Oszczędzasz 25%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 64.90 zł

Twierdza: Krzyżowiec 2 (Stronghold Crusader II) to kolejna odsłona popularnej serii gier strategicznych autorstwa Firefly Studios. Pierwsza część tego cyklu pojawiła się w 2004 roku wyłącznie na komputerach osobistych – druga również powstała z myślą o platformie PC.

Rozgrywka w grze Twierdza: Krzyżowiec 2, podobnie jak w poprzedniczce, przebiega w czasie rzeczywistym. Tym razem przenosimy się na Bliski Wschód, gdzie jesteśmy uczestnikami konfliktu pomiędzy brutalnymi rycerzami i porywczymi Kalifami. Nasze zadanie ponownie polega na rozbudowywaniu swojej twierdzy i bronieniu jej przed nadciągającymi siłami wroga. Twórcy na potrzeby opisywanej produkcji przygotowali nowe konstrukcje zamów, nowe jednostki i nowych przeciwników.

Twierdza: Krzyżowiec 2 bazuje na silniku zdolnym do generowania wysokiej jakości oprawy graficznej. Akcję ponownie obserwujemy z perspektywy lotu ptaka, mając wgląd w sporą część mapy, na której rozgrywamy misję. Autorzy zadbali o liczne usprawnienia w mechanice zabawy oraz zaoferowali graczom nowy, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

Rozwiń opis

Tab 4