PS4

Those Who Remain - Deluxe Edition

Pegi

Cena: 79.90 zł 89.90 zł

lub 800 Punktów G4L

Oszczędzasz 10%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Those Who Remain to psychologiczny horror rozgrywający się w sennym miasteczku Dormont, które odrywa się od rzeczywistości, wypaczone przez mrok oraz występki tamtejszych mieszkańców. W miasteczku szerzą się pogłoski o zniknięciach. Narasta coraz większy niepokój i irracjonalny strach. Nadchodzi ciemność, będąca niepożądanym odbiciem nieprawości Tych-Którzy-Pozostali.

Niektóre błędy nigdy nie powinny mieć miejsca, szczególnie gdy masz w życiu wszystko – a jednak się zdarzają. Edward miał dobre życie, piękną żonę i wspaniałą córeczkę, a jednak po wypiciu kilku kieliszków jedzie w nocy do Dormont, aby zakończyć swój sekretny romans i spróbować naprawić błędy przeszłości.

Zmierz się z rozmaitymi okropnościami, których odbiciem jest mrok. Przetrwaj noc w Dormont, towarzysząc Edwardowi, który przechodzi próbę zdrowych zmysłów i moralności oraz musi zmierzyć się ze złem czającym się powierzchnią.

- Ciemność ma oczy - Przemierzaj wszechobecną ciemność, odkrywając tajemnice Dormontu. Aby przetrwać, musisz za wszelką cenę pozostać w świetle.
- Rozdzielone światy - Przemierzaj dwa połączone ze sobą wymiary, podróżując między Dormontem a dziwną alternatywną rzeczywistością, aby poznać ukryte w ciemności tajemnice.
- Moralny wybór - Skazuj lub ułaskawiaj zagubione dusze Dormontu wraz z ich przeklętymi tajemnicami, podejmując trudne decyzje moralne, które wpłyną na los Edwarda, prowadząc do jednego z wielu możliwych zakończeń.
- Dbaj o swoje zdrowie psychiczne - Odkryj porywający thriller psychologiczny, który opowiada niezwykle humanistyczną historię o rodzinie, stracie, błędach i o tym, jak ludzie mogą bać się czegoś więcej niż demony w ciemności.
- Wyjątkowy, klimatyczny horror - Daj się wciągnąć fabularnej, zainspirowanej klasycznymi filmami i serialami o zjawiskach nadprzyrodzonych przygodzie w niecodziennym, niesamowicie klimatycznym horrorze.

Rozwiń opis

Tab 4