PC

The Sims 4

Pegi

Cena: 144.90 zł 179.90 zł

lub 1450 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

The Sims 4 to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu symulacji ludzkiego życia. Za stworzenie najnowszej części serii ponownie odpowiada studio Maxis, twórcy poprzedniczek, a wydaniem zajęła się firma Electronic Arts.

Mechanika rozgrywki w The Sims 4 stanowi rozwinięcie idei zapoczątkowanych we wcześniejszych grach z tytułowej serii. Zabawę rozpoczynamy w kreatorze, gdzie tworzymy swojego sima lub całą rodzinę, by następnie wybrać jedno z kilku dostępnych środowisk, wybudować dom i wprowadzić się do niego, biorąc udział w wielu niesamowitych, codziennych przygodach.

The Sims 4 zawiera piętnaście stanów emocjonalnych, które mogą odczuwać nasi simowie. To, w jakim obecnie się znajdują, zależy od wielu bodźców zewnętrznych, w tym - oczywiście - także od innych mieszkańców wirtualnego świata, jak również, na przykład, od obiektów znajdujących się w ich pokoju.

Budowanie domów i tworzenie postaci w The Sims 4 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Producent zadbał o przygotowanie nowych, łatwych w użyciu narzędzi służących do stawiania budynków i kreowania simów. Co ciekawe, dzięki funkcjom społecznościowym, gracze mogą dzielić się między sobą tym, co stworzą, jak również pobierać elementy przygotowane przez innych użytkowników.

The Sims 4 to także liczne usprawnienia techniczne. Gra posiada dużo lepszą grafikę niż The Sims 3, zaawansowane animacje postaci (simy zachowują się bardzo naturalnie) i może pochwalić się optymalizacją, która sprawia, że w tytuł ten zagramy bez problemu nawet na komputerze niższej klasy.

Rozwiń opis

Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz
Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
Karta grafiki: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
Dysk twardy: 9 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP3/Vista/7/8

Tab 4