PC

The Sims 4: Życie eko

Pegi

Cena: 138.90 zł 149.90 zł

lub 1400 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 138.90 zł

Zamów i pobierz

Dodatek Życie eko (Eco Lifestyle) wymaga do działania podstawowej edycji gry The Sims 4.

Zacznij od siebie zmiany, które chcesz zobaczyć w Evergreen Harbor. Wspólnie z innymi wprowadź w życie projekt czystej wody lub zbuduj turbiny wiatrowe, które zasilą całą Twoją społeczność, a następnie obserwuj, jak zmienia się całe otoczenie.

- Ekologiczne życie - Pamiętaj o trzech rzeczach: ograniczaniu zużycia, odzyskiwaniu i ponownym wykorzystywaniu. Pielęgnuj wertykalny ogród i zbieraj plony lub zanurkuj w śmietniku w poszukiwaniu zapasów. Tylko nie zapomnij wziąć potem kąpieli.

- Społeczność nastawiona na współpracę - Twoim największym zasobem jest społeczność. Co tydzień głosuj na lokalne plany działania, aby zachęcać Simów do recyklingu, wolontariatu i innych form działalności.

- Zmieniaj świat - Małe kroki prowadzą do dużych zmian. Pamiętaj: wszystko, co robisz, ma długotrwały wpływ na Twoje otoczenie.

- Dekoracje z odzysku - To, co dla jednego Sima jest gratem do wyrzucenia, dla drugiego może być lekko używanym meblem. Dekoruj swój dom używanymi obiektami lub twórz nowe, korzystając z materiałów z recyklingu. Wyposażenie z odzysku jest obecnie w modzie.

Rozwiń opis

Tab 4