PS4

The Shenmue 1 & 2 Collection

Pegi

Cena: 129.90 zł 149.90 zł

lub 1300 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Shenmue już od dnia premiery stało się ewenementem wolność, którą oferowało, zaskarbiła grze grono wiernych fanów, z których część uważa ją za jedną z najlepszych serii wszech czasów. Shenmue I & II oferuje odbiorcom fascynującą i porywającą opowieść, w której zemsta za zabójstwo ojca głównego bohatera i odkrycie tajemnicy enigmatycznego artefaktu stanowią motyw przewodni.

Shenmue I & II stanowi kompilację pełną oryginalnych elementów, które odcisnęły piętno na współczesnym gamingu. Są wśród nich emocjonujące potyczki jujitsu, przeprowadzanie drobiazgowych śledztw, obecność elementów kojarzonych z gatunkiem cRPG, a także mini-gry. Wszystko to zostało zawarte w otwartym świecie, z akcją dziejącą się w czasie rzeczywistym, cyklem dobowym i otoczeniem pełnym ludzi żyjących własnym życiem.

Shenmue I & II to kompletna edycja ponadczasowych klasyków, pozwalająca doświadczyć fascynującej przygody nowym graczom, a tym, którzy mieli z serią styczność powrócić do tego niesamowitego świata za pomocą współczesnych sprzętów.

Rozwiń opis

Tab 4