Digital

The Flame in the Flood

Pegi

Cena: 49.80 zł 59.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 17%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 49.80 zł

The Flame in the Flood to postapokaliptyczna gra akcji, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego. Stworzenie tytułu było możliwe po przeprowadzeniu zbiórki pieniędzy na Kickstarterze.

W grze The Flame in the Flood przenosimy się do wyjątkowo niebezpiecznego świata, gdzie naszym celem jest przetrwanie. Główna bohaterka to dziewczyna, która ma na imię Scout, a w trakcie podróży towarzyszy jej pies Aesop. Celem zabawy jest dotarcie do końca rzeki – legenda głosi bowiem, że ci, którzy zdołają tam dotrzeć, będą ocaleni. W wykonaniu tego zadania pomocne będą unikatowe zdolności Scout, która umiejętnie tworzy nowe przedmioty ze znalezionych rzeczy i potrafi zadbać nie tylko o siebie, ale i o swojego czworonożnego kompana.

The Flame in the Flood zmusza gracza do zbierania przedmiotów niezbędnych do utrzymania się przy życiu. Najważniejszym zasobem jest więc pożywienie, ale w ekwipunku powinny znaleźć się między innymi również zioła pozwalające na leczenie rozmaitych ran. Oprócz tego należy również zadbać o odpowiednią kondycję fizyczną postaci. Może ona okazać się wyjątkowo przydatna w momencie, kiedy Scout i Aesop zostaną zaatakowani przez agresywne zwierzęta.

Rozwiń opis

Tab 4