PC

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Pegi

  • Kategoria: RPG

Cena: 49.90 zł 119.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 55%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 89.90 zł

Zamów i pobierz

Cyfrowa zawartość dodatkowa: Ognisty róg / Topór Kaela / Koło kodów / Retro podręcznik.

Historia dawno zapomniała o pradawnych i złowrogich mocach, które trzykrotnie spustoszyły Caith i Skara Brea, zaś bohaterów niegdyś broniących tych krain wygnano. Nadchodzi czas nowego zła. Czy masz dość odwagi, aby przeciwstawić się władzy i podjąć walkę? Stawisz czoła ciemności? Wkroczysz do Kurhanów?

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep to wyjątkowy, pełen niesamowitych przygód i łamigłówek dungeon-crawler z walką turową. Gra jest połączeniem klasycznego RPG i narracji fantasy oraz nowoczesnej stylistyki i oprawy wizualnej, co spodoba się zarówno wieloletnim fanom serii, jak i nowym graczom.

- POWRÓT DO KRAINY MAGII I SEKRETÓW - 100 lat po wydarzeniach rozgrywających się w The Bard’s Tale III: Thief of Fate miastu Skara Brae po raz kolejny zagrażają siły zła. Zwerbuj drużynę renegackich bohaterów, staw czoła mrocznym potęgom i ocal świat przed największym niebezpieczeństwem w dziejach.
- STWÓRZ DRUŻYNĘ BOHATERÓW - Zbierz grupę sześciu śmiałków dopasowanych do twojego stylu gry. Rozwijaj towarzyszy i modyfikuj ich za pomocą nowych umiejętności i sprzętu. Stwórz unikalną postać, wcielając się w Barda, Wojownika, Adepta lub Łotra i wybieraj spośród 18 różnych klas postaci.
- ROZWIĄZUJ ZAGADKI, ABY ULEPSZAĆ SWOJĄ BROŃ - Zdobywaj legendarną broń, której prawdziwą moc można odblokować dzięki rozwiązywaniu błyskotliwych łamigłówek.
- WIELOPOZIOMOWA WALKA TAKTYCZNA - Walcz z kultystami, goblinami, gigantami, upiorami i innymi mitycznymi stworami w turowych potyczkach, w których liczy się strategia, spryt oraz mistrzowskie zastosowanie kombinacji.
- PRZEMIERZAJ ŚMIERTELNIE GROŹNE PODZIEMIA - Udaj się do pradawnych ruin, w których nie brakuje stworów, pułapek i tajemnic. Sprawdź się w ponad 200 wymagających łamigłówkach i zdobywaj przydatne nagrody.

Rozwiń opis

Tab 4