Digital

Stellaris - Leviathans Story Pack DLC

Pegi

Cena: 35.90 zł 39.90 zł

lub 360 Punktów G4L

Oszczędzasz 10%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Dodatek Leviathans wymaga do działania podstawowej edycji gry Stellaris.

Stellaris: Leviathans to pierwsze fabularne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego Stellaris, stworzonej przez studio Paradox Interactive.

Kosmos jest piękny, mroczny i pełen sekretów, strzeżonych przez groźne istoty, które nie mają zamiaru poddać się bez walki. Dzięki dodatkowi Leviathans gracze przeżyją nowe, niezwykłe przygody, stawią czoła licznym niebezpieczeństwom, stoczą zażarte walki i zdobędą cenne nagrody.

Dodatek wprowadza następujące elementy:

- Guardians - nowe, potężne istoty, których pochodzenie i motywy pozostają tajemnicą. Można z nimi walczyć lub przeprowadzić badania naukowe, dzięki którym gracze odblokują dostęp do nowych technologii i zdobędą ogromne skarby.

- Enklawy - niezależne placówki zamieszkane przez artystów i handlarzy, którzy chętnie wymienią się surowcami, sprzedadzą informacje o galaktyce lub stworzą wiekopomne dzieło dla imperium gracza. - War In Heaven - dwa Upadłe Imperia decydują się odkopać wojenny topór, a gracz może stanąć po jednej ze stron konfliktu lub wykorzystać sytuację dla własnych celów.

Rozwiń opis

Tab 4