Digital

State of Mind

Pegi

Cena: 29.90 zł 99.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Oszczędzasz 70%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Berlin, 2048 r. – Świat jest na krawędzi. Brak surowców, choroby wywołane przez zanieczyszczone powietrze i wodę, wzrost przestępczości, wojna. Rządy oraz korporacje składają obietnice ratunku poprzez postęp technologiczny. Drony i humanoidy zastąpiły ludzi w sektorze publicznym, wszystko jest połączone, nadzór stał się wszechobecny.

Richard Nolan jest jednym z nielicznych dziennikarzy krytykujących ten stan rzeczy. Gdy budzi się w szpitalu po wybuchu i odkrywa, że jego żona i syn zniknęli w tajemniczych okolicznościach, zdaje sobie sprawę z tego, że już nie są obserwatorami ścierających się idei zbawienia ludzkości – dystopijnej rzeczywistości i cyfrowej utopii. Przeciwnie, znaleźli się w samym oku cyklonu.

Rodzinny dramat urasta do rangi thrillera na temat światowego spisku, który ma przesądzić o losach ludzkości: Czy idealna cyfrowa utopia może być ratunkiem? Wirtualny raj, którego nie dotyczą potrzeby materialne ani spory? Czy wspaniała sztuczna inteligencja może nas zbawić, czy uzna nas za śmieci, nie nauczona wartości miłosierdzia? Jak będzie wyglądał świat po tej burzy, co zostanie z ludzkości?

- Zobacz niepokojąco realistyczną wizję bliskiej przyszłości;
- Zanurz się w wielowarstwowy thriller science fiction, w którym dystopijna rzeczywistość przeplata się z cyfrową utopią;
- Odkryj globalny spisek w świecie wszechobecnej cyfryzacji, nadzoru i transhumanizmu;
- Zobacz bogaty i wyjątkowy wizualnie świat łączący realistyczne środowisko z postaciami w stylu low-poly;
- Przejmij rolę dziennikarza Richarda Nolana oraz pięciu dodatkowych postaci w grze;
- Użyj swoich sprawności, umiejętności dedukcji i tropienia, aby odkryć przeszłość Richarda.

Rozwiń opis

Tab 4