PC

Star Wars Battlefront 2 + DLC

Pegi

Cena: 199.90 zł 239.90 zł

lub 2000 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 204.90 zł

Zamów i pobierz

Podróż twojego bohatera przez uniwersum Star Wars właśnie się rozpoczęła - Prequele, klasyczna trylogia oraz nowa era krzyżują się w ramach poszerzonej zabawy wieloosobowej i starć w kosmosie na galaktyczną skalę. Graj jako słynni bohaterowie, posługujący się na polu bitwy indywidualnymi zdolnościami, bądź dołącz do walki w porywającej opowieści dla jednego gracza.

Nieopowiedziana historia żołnierza - Wytycz własną ścieżkę jako Iden Versio, dowódczyni oddziału Inferno – jednostki sił specjalnych Imperium, równie zabójczej na ziemi, co w kosmosie. Poznaj rozgrywającą się na przestrzeni 30 lat historię zemsty, zdrady i odkupienia, w trakcie której napotkasz najsławniejsze postaci z uniwersum Star Wars.

Spektakularne pole bitwy - Dołącz do 40 graczy w ogromnych bitwach wieloosobowych, rozgrywających się w autentycznych lokacjach z każdej z filmowych er sagi. Daj się porwać rozgrywce online z rozwiniętym podziałem na klasy, usiądź za sterami zróżnicowanych pojazdów latających oraz naziemnych i wciel się w słynne postaci o unikalnych zdolnościach, mogących odwrócić losy bitwy.

Starcia w kosmosie na galaktyczną skalę - Weź udział w spektakularnych scenariuszach bitew w kosmosie. Klucz pomiędzy asteroidami, przelatuj przez imperialne stocznie i eliminuj ogromne okręty flagowe. Pilotuj tak słynne statki, jak Sokół Millennium czy X-wing Luke'a Skywalkera, i uczestnicz w pojedynkach powietrznych dla maksymalnie 24 graczy.

Kultowi bohaterowie i złoczyńcy - Zagraj najgroźniejszymi złoczyńcami lub największymi bohaterami ze wszystkich trzech filmowych er sagi Star Wars: Kylo Renem, Rey, Darth Maulem, Yodą, jak i wieloma innymi. Wyjątkowe, dające się ulepszyć zdolności sprawiają, że każda z klasycznych postaci wyróżnia się na polu bitwy swoimi indywidualnymi mocami i charakterem.

Rozwiń opis

Tab 4